Mytí aut v Praze na trochu jiné úrovni

i-79-150x150Jestliže zadáte do internetového vyhledávače mytí aut Praha, vyjede vám celá řada nabídek. Proč byste se měli rozhodnut právě pro autolakovnu United-C? Jednoduše již z toho důvodu, že si na celé řadě sociálních sítí (facebook, twitter aj.) můžete ověřit, jak kvalitní služby nabízí. Dokážou se tu postarat nejen o exteriér, ale rovněž o interiér vašeho vozidla. Bez problémů zvládnou s pomocí moderních aplikačních technologií opravy textilu po propálení, ale dokonce i odstranění zápachu z cigaret nebo rozlitých chemických přípravků. Z vašeho vozu zásluhou proškolených zaměstnanců United-C zmizí také nepříjemné pachy zaviněné hnilobou ze zapomenutého jídla, plísněmi, houbami či domácími zvířaty.

Ruční mytí aut je k vašemu vozu šetrnější

Ruční mytí aut je možné oproti tomu v klasické myčce jen a jen doporučit. Je totiž důkladnější a současně i ohleduplnější. Zaměstnanci autolakovny United-C jsou zodpovědní a jejich práce je důkladná. Při mytí a čištění nezapomenou na karoserii, motorový prostor ani interiér vašeho čtyřnohého miláčka. V okamžiku, kdy si necháte v autolakovně provést opravu auta s lakováním v ceně nad 5000 Kč, máte navíc nárok na tuto službu úplně zdarma! Salon využívá nejmodernější kontaktní i bezkontaktní mycí technologie, což je zárukou toho, že se dostane i na ta nejobtížněji dostupná místa, kde je možné odstranit většinu jinak těžko dostupných nečistot.

Mytí automobilu v Praze seženete jen stěží kvalitnější

Mytí automobilu v Praze seženete důkladnější jen stěží. Autolakovna United-C funguje již od roku 1998 a zaměstnanci dobře vědí, jaké chemické prostředky při mytí auta využít, aby jej nejen šlechtily, ale současně přispívaly k větší životnosti laku vašeho vozidla. Chemické prostředky v autolakovně využívané jsou navíc naprosto ohleduplné směrem k životnímu prostředí. Mnohem více o dalších službách autolakovny United-C i rozličných akcích, které pravidelně vyhlašuje, zjistíte na internetových stránkách www.UNITED-C.cz.

Leave a Reply