Parkoviště u letiště Praha za hubičku

2-2V případě, že se rozhodnete pro využití parkoviště u letiště v Praze právě u této osvědčené společnosti, ohromí vás počet automobilů, které parkoviště této společnosti dokáže pojmout. Parkovací plochy jsou totiž opravdu široké a objemné. Pojmou jak osobní automobily, tak mikrobusy nebo dokonce autobusy! 400 parkovacích míst se rozkládá na ploše 8 000 m2. Ano, opravdu se jedná o jedno z největších parkovišť v Praze.

10 min od terminálu letiště

Parkování u letiště Václava Havla se nachází pouhých 10 minut od letiště! Přepravu osob pak společnost zajišťuje luxusními a komfortními vozy. Proto se opravdu se nemusíte bát, že byste nestihli let.

Při parkování u letiště nemusíte brát v potaz žádnou časovou rezervu před odletem. Společnost má k dispozici parkoviště v takové lokalitě, díky které minimalizuje riziko nepředvídané dopravní situace, která by vám mohla ztížit celou situaci a také samotný odlet.

Parkoviště přímo u leiště

Parkoviště se nachází U výkupního střediska 5, Řeporyje – Praha 5. Na webových stránkách této společnosti se můžete podívat na konkrétní návod, jak se na místo dostat, ať už jedete z Prahy, od Plzně nebo Slaného. Pokud si během jízdy nebudete jistí, můžete kdykoliv kontaktovat nepřetržitou linku (+420 722 200 400).

Leave a Reply